HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 270821_fbc5


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Zaneseny chodnik

Datum nahlášení: 27.08.2021

Kategorie závady: Čištění komunikací


Popis závady: Mezi ulicemi Moravská a Kladrub ská je zaneseny a zarostlý chodník minimálně 2 roky neuklizeny


Lokalita závady: Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník od Moravské po Kladrubskou ulici - v úseku patřícím městu se chodník udržuje minimálně 1 x ročně. V letošním roce je naplánovaný úklid v měsíci září - říjen.