Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí pouliční lampa
Datum nahlášení: 27.09.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, třetí den nesvítí pouliční lampa v ulici Spytihněvova 9/2044 - nemá číslo ( nebo jsem ho dnes ráno při té tmě neobjevila). Je to lampa, která stojí u rozvodny el. před domem s výše uvedeným č.p.Děkuji za nápravu.
Lokalita závady: ulice Spytihněvova 2044/9, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.