Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící odpadkový koš
Datum nahlášení: 27.09.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: V ulici Sokolovská cesta (vnitrobloku) chybí odpadkový koš viz. stojan na koš na přiložené fotce
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění odpadkového koše byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.