Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 27.10.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Pod lampou v areálu Perla leží spadlý horní kryt - viz foto.
Lokalita závady: Duchcovská 434, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna. Pro lepší identifikaci je vhodnější poznamenat si číslo stožáru.