Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 27.11.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici. Děkuji za opravu
Lokalita závady: ulice Palackého, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.