Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kryt veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 27.11.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Chybí kryt na lampě veřejného osvětlení, lampa číslo TP59114
Lokalita závady: ulice Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.