Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nákupní vozíky ve křoví - Trnovany
Datum nahlášení: 27.11.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Cca 15 -20 ks nákupních vozíků je pohozeno ve křoví u hlavní silnice v blízkosti prodejny Drogerie Teta v Trnovanech u kruhového objezdu /OBI/.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán k řešení vlastníkovi pozemků.