Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizené listí na trávnících a chodníku
Datum nahlášení: 27.11.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na trávnících a chodníku na Moskevském náměstí není uklizené spadané listí
Lokalita závady: Moskevské náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 5/12/2019 na místním šetření.