Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak škoda octavia 1 generace lahvově zelená (má spz) bydlí v ní 3 narkomani, otevřená
Datum nahlášení: 27.11.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti v ulici Stojí škoda Octavia zelené barvy s vypuštěnými koly, již od léta letošního roku, zapadaná listím, nyní z ní každé ráno vyleze trojice narkomanů v divném stavu, pod autem mají nádobí a věci, auto je otevřené (přesná pozice označena na mapě, děkuji
Lokalita závady: Krušnohorská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět ohledně narkomanů předáme MP Teplice. Provozovatele vozidla vyzveme k odstranění.