Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesviti lampa
Datum nahlášení: 27.12.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Naproti domu cp. 2770 ve Vancurove ulici, stridave lampa sviti/nesviti
Lokalita závady: Vančurova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.