Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí kontejner na tříděný odpad.
Datum nahlášení: 28.01.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Už minimálně týden schází kontejner na tříděný odpad, konkrétně kontejner na papír v kontejnerovém stání na adrese Přítkovská 1463/28 a 1462/30.
Lokalita závady: Přítkovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k prověření, zda není kontejner někde v okolí a případnému zajištění doplnění.