Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na Sokolovské cestě
Datum nahlášení: 28.01.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, prosím o prořezaní stromů v uluci Zrenjaninská v prostoru této ulice mezi objekty 294 a 295.Mezi těmito domy je v tomto prostoru deset stromů včetně dost nakloněné vrby, která již brzo bude větvemi dosahovat domu 294.Toto jsem již avizovala u pracovnice na družstvu Mír a dále jsem již dvakrát navštívila Vaši kancelář kde mě bylo přislíbeno pracovnicí že se na to půjde s. paní vedoucí podívat, tu jsem již v minulem roce náhodou potkala s architektem, a kontrolou klecí na popelnice. Tato ulice Sokolovská cesta se Vašemu magistrátu co se týká zmenšení travnatých ploch a instalací klecí které mě připomínají klece na zvířata.To že je dnes poptávka po parkovacích místech chápu, ale nemůže to byt na úkor zhoršení životního prostředí. Ze svých tří oken kam se podivám vidím jen zaparkovaná auta.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 30/1/2020 prověřena na místním šetření.