HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 280120_ffc8


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Neobnovení veřejné zeleně

Datum nahlášení: 28.01.2020

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Neobnovení veřejné zeleně po pokládce VN kabelů ČEZ a.s. V Heydukové ulici nebyla obnovena zeleň, která byla zlikvidována. Již jsem to hlásil, Bylo sděleno, že došlo k místnímu šetření. Domnívám se, že místní šetření žádnou zeleň neobnoví. Velmi rád se připojím k prohlídce místa.


Lokalita závady: Heydukova, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena (viz. zasílám fotodokumentaci. Jednalo se o výkop veřejné zeleně, který byl již odborným pracovníkem Marius Pedersen a.s. převzat. Pokud se Vám jedná o nedosazení keřů, na toto místo (viz. fotodokumentace) nebude již probíhat dosadba z důvodu uložení inženýrských sítí.
Jestli, ale máte na mysli, jiné místo, prosím o zaslání fotodokumentace. Děkuji.