Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka za hotelem uran
Datum nahlášení: 28.02.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Černá skládka, odpad komunální Thámova ul.
Lokalita závady: ulice Thámova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid nepovolené skládky.