Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad vytěžený ze skruže na trávníku
Datum nahlášení: 28.02.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Někdo vytěžil odpad ze skruže, která leží dlouhodobě na trávníku a v minulosti mohla mít funkci něčeho jako květináč. Vytěžený odpad leží již dlouho vedle skruže a než dojde k jeho rozptýlení po okolí, tak by bylo dobré ho odvézt. Skruž je umístěna poblíž vchodu č.1658/5 na Doubravické ulici viz. situace
Lokalita závady: Doubravická, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 2/3/2021 prověřena. Jelikož se nejedná o ,,stavbu" ve vlastnictví města byly obesláni potencionální vlastníci.