Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Označník zastávky MHD
Datum nahlášení: 28.02.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Označník v ulici Doubravská má vysypané plexisklo, které je opodál a zcela zde chybí jř.
Lokalita závady: Fráni Šrámka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Předáno k řešení vlastníkovi označníku (dopravce ARRIVA CITY s.r.o.).