Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý chodník
Datum nahlášení: 28.03.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Rozbitý chodník.Rozebraná zámková dlažba cca. 6 m2
Lokalita závady: ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o závadu na pozemku, který není v majetku města.Vlastník byl vyzván k provedení opravy.