Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad v lese
Datum nahlášení: 28.03.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Velké množství odpadu za garážemi a zdravotním střediskem "v lesíku" nad ulicí Trnovanská. Lesík je plný odpadků a za garážemi se odpad stále kupí. Děkuji, Hrabáková
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Teplice za garážemi bude odstraněn svozovou společností Marius Pedersen a.s. jako černá skládka. Pozemky v "Lesíku" nejsou v majetku města Teplice, proto bude jejich vlastník písemně vyzván k úklidu.