Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškození silnice
Datum nahlášení: 28.03.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Popraskaná, propadlá silnice. Po přejíždění nákladních aut, autobusů výrazné otřesy na domě ul. J. Koziny 689 /7 a hlučné rány!
Lokalita závady: ulice Jana Koziny 689/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadily do plánu oprav v jarním období. Opraveno 8.4.2019