Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skladka
Datum nahlášení: 28.03.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den včera pri uklízení Trnovany okolí hřiště Hvězda Trnovany jsme narazili na několik černých skládek. Posílám několik fotografií. Děkuji.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..