Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sekání trávníků
Datum nahlášení: 28.04.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Při sekání trávníků jsou soustavně odletující travou a někdy i bohužel kaménků znečišťována zaparkovaná auta. Jedná se o dosekávání strunovými sekačkami i když se dá sekačka nasměrovat tak aby na vozidla nesměřovala.
Lokalita závady: ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zprávu předám technikovi firmy Marius Pedersen. a.s.Děkuji