Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zřejmě zbytky po rekonstrukci bytu.
Datum nahlášení: 28.05.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Běžná praxe, vším čeho je třeba se zbavit, tím se obloží stání pro kontejnery.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předám na dispečink k zajištění úklidu.