Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek u komunálního odpadu.
Datum nahlášení: 28.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den,žádáme neprodleně o odklízení odpadků u kontejnerů. Nepřizpůsobiví občané je zde vytahují z kontejnerů!!! Nepořádek a zápach je zde od neděle 27.5.2018. Tímto chceme požádat o zvýšený dohled městské policie na tyto osoby, aby nedocházelo k této negativní činnosti. S tímto problémem jistě souvisí zvýšený výskyt hlodavců. Opakovaně hlasí vlastníci našeho SV jejich výskyt mezi panelovými domy a mateřskou školkou. Děkujeme a přejeme krásný den SV Jugoslávská 2528-2531 a ostatní obyvatelé této lokality
Lokalita závady: Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na nepořádek v tomto stanovišti byla upozorněna svozová společnost, která zajistí úklid. Zároveň předáváme Váš podnět na vědomí Městské policii a informuji také kolegyni Jurčíkovou o zvýšeném výskytu potkanů, která na místo vyšle zástupce deratizační firmy k položení nástrah.