Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodvezený odpadkový koš
Datum nahlášení: 28.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Ve Šmeralově ulici před domem č.12 již přes týden nevyvezený odpadkový koš.
Lokalita závady: Šmeralova 1173/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám svozové společnosti k zajištění nápravy.