Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větve zasahující do prostoru chodníku
Datum nahlášení: 28.05.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Duchcovská ulice - větve stromů neumožňují procházet lidem, kteří jsou větší než 150 cm.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny necháme vyvětvit na podchodnou výšku - práce budou provedeny cca do poloviny června.
Děkuji za pochopení