Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad, plasty
Datum nahlášení: 28.05.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Již delší dobu nevyvežený plastový odpad Šmeralova 12
Lokalita závady: Šmeralova 1173/12, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes jsem byla na místě s dispečerem svozové společnosti a svoz plastů bude uskutečněn v odpoledních hodinách.