Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kryt kanálu
Datum nahlášení: 28.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Otevreny a poskozeny kryt kanalu
Lokalita závady: Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení Správě a údržbě Ústeckého kraje, neboť komunikace v ul. Fr. Šrámka je v majetku Ústeckého kraje.