Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené dvě lavičky
Datum nahlášení: 28.06.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den , před domem na adrese Boženy Němcové 2362,Teplice jsou rozbité dvě městské lavičky viz foto. Moli by jste prosím zařídit opravu? Předem vám moc děkuji Rusek.
Lokalita závady: ulice Boženy Němcové 2362, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno správci laviček, který se na místo podívá a posoudí rozsah poškození. Pokud jsou lavičky majetkem města bude zajištěna oprava nebo případně výměna.