Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Elektroodpad
Datum nahlášení: 28.06.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Ve vnitrobloku našeho domu vedle velkokapacitního kontejneru někdo odhodil lednici a dvě pračky
Lokalita závady: U Vlastního krbu 1358, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odkládání jakéhokoliv odpadu mimo místa k tomu vyhrazená je pokutovatelný přestupek. Jakmile však viník není při činu přistižen, řešíme už jen následný nepořádek. Přitom uložení ve sběrném dvoře je pro teplické občany zdarma... Zadám k úklidu.