Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ulomená větev ze stromu
Datum nahlášení: 28.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, při včerejší bouřce se z vzrostlého akátu před domem odlomila cca 5m dlouhá větev, která spadla na chodník. Z něj ji už někdo odtáhnul na trávník (u balvanu). Bude ale třeba ji rozřezat a odstranit. Možná by bylo vhodné posoudit i stav stromu. Jedná se o akát, který měl původně dva kmeny do V. Jedna část se už před lety při podobné bouřce poškodila, takže musela být odstraněna. Děkuji.
Lokalita závady: Josefa Hory 2767, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci dne 30/6/2022 prověříme na místním šetření.