Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 28.07.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Teplice, Americká 2323/16, propadající se chodník na několika místech
Lokalita závady: ulice Americká, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme příčinu propadu a zajistíme opravu.Jednalo se o závadu na zařízení SčVK.