Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarovnat živý plot
Datum nahlášení: 28.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zarovnat živý plot u ZŠ Koperníkova schodiště ke vchodu 1.-5.ročník ulice Koperníkova
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Keř je již upraven.
______________________________________________________________
Dobrý den,
Situace bude dne 4/8/2022 prověřena na místním šetření.