Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sklo po krajich silnice
Datum nahlášení: 28.08.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobry den, jiz znovu hlasim rozsypane sklo po cele delce silnic Jatecni, Libusina a Duchcovska v Retenicich. Pichnul jsem kolo, protoze neni mozne se tomu vyhnout. Tohle je delane naschval!
Lokalita závady: ulice Libušina, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Ve dnech 28.- 29.8.2017 proběhlo místní šetření za účasti úklidové společnosti Marius Pedersen a.s. a Ředitelství silnic a dálnic. Rozsypané sklo na komunikacích v městské části Řetenice bylo odklizeno.