Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 28.08.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V Dubské ulici před budovou Vitaclinik č.p. 302 je propadlý chodní od předvhozího zásahu v chodníku.Vzhledem k značnému provozu v uvedené budově hrozí zranění občanů.
Lokalita závady: Dubská 3314, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadili do plánu oprav na měsíc září 2019.