Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník - zámková dlažba
Datum nahlášení: 28.08.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený chodník - zámková dlažba v ul. Josefa Hory čp 2554, Teplice: přední vchod - u schodů do domu je nadzvedlá zámková dlažba. Zadní vchod směřující do ul. Fráni Šrámka - chybějící dlažba a propadlá část chodníku, viz přiložené foto.
Lokalita závady: Josefa Hory 2554, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do oprav v září 2019.