Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky
Datum nahlášení: 28.09.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V ulici Antala Staška v zadní části komplexu bývalé Delty (dnes Idea nábytek, firma SENZA atd.) v místech kde jsou nakládací rampy, přesněji toto znečištěné místo se nachází naproti druhému bloku panelového domu od Červeného kostela.
Lokalita závady: ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek, na který upozorňujete není na pozemcích ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Žádost o úklid tohoto nepořádku jsem předala na majitele nemovitosti. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice