Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Listí
Datum nahlášení: 28.11.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den ,prosím o shrabání listí .
Lokalita závady: ulice Křížkovského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena.