Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 28.11.2017
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Autovrak BMW černé barvy stojí před restaurací Pramen půl metru od chodníku už 2 roky. bez SPZ
Lokalita závady: ulice Rooseveltovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.