Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodvezené listí
Datum nahlášení: 28.11.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na Moskevském náměstí (naproti prodejně Ňamka) nebylo pod stromy shrabáno a uklizeno listí. Nyní je svépomocí shrabáno a připraveno na kupách k odvozu. Prosíme o odvoz shrabaného listí. Děkujeme
Lokalita závady: Liberecká ev. č. 1968, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předávám technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která má na starosti údržbu zeleně. S pozdravem V. Pillerová