Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek pod chodníkem po bezdomovcích
Datum nahlášení: 28.12.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Několik kusů odpadků po bezdomovci pod chodníkem u restaurace Sport Bar (kartony, prázdné obaly atd...)
Lokalita závady: Duchcovská 2379/78, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..