Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 28.12.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ul. Trebizskeho č. p. 5 propadlý asfalt.
Lokalita závady: Třebízského, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme. Závada byla
zjištěna na kanalizační přípojce - odstranění řeší SVS.