Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ukradeny poklop od kanalu
Datum nahlášení: 28.12.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ulice Bratislavská - vjezd k poště viz.foto
Lokalita závady: Duchcovská 430, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Byl dán pokyn k odstranění závady v co možná nejkratším možném termínu. Dne 4.1.2021 byla šachta zakryta, tak aby nedošlo k úrazu chodců.