Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek od narkomanů a bezdomovců
Datum nahlášení: 28.12.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,v ulici Zelená pod balkony se zabydleli bezdomovci a narkomani.Provádějí tu močení a jiné věci.Velmi to zapáchá a je to i nepříjemné. Prosím o úklid nepořádku a častější kontrolu hlídkou městské policie především ve večerních hodinách.
Lokalita závady: Zelená, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vaše vyznačení "místa problému" v mapách ukazuje na pozemky Galerie. Pokud se jedná o místa pod balkóny, jak píšete v textu, jedná se o pozemky buď družstva nebo města.
Napište mi prosím do mailu přesnější popis, nejlépe pak místo vyfoťte. Dle přesnější identifikace buď vyzveme vlastníky nebo zajistím úklid.
Děkuji za pochopení