Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra uprostřed ulice Heydukova
Datum nahlášení: 29.01.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra uprostřed ulice Heydukova
Lokalita závady: Heydukova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.