Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Travník bordel
Datum nahlášení: 29.01.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den , nekolik dní chodíme okolo tržní namestí a strasní bordel, aý nehorazní na travníkach . prosim o uklid , dekuji.. prikladam foto..
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.