Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kontejner na papír
Datum nahlášení: 29.02.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, je možné do ulice Marie Majerové, popř. jejího blízkého okolí umístit kontejner na použitý papír? Děkuji Radek Vinš
Lokalita závady: ulice Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, v této lokalitě jsou k jednotlivým rodinným domům přiděleny tzv. DUO nádoby. Popelnice s dvojbarevným žluto-modrým víkem o objemu 260 litrů, které jsou uvnitř přepažené a jsou určené pro oddělený sběr papíru a plastů. Z toho důvodu je v této lokalitě již umístěn pouze společný kontejner na sklo. Na papír zde společnou nádobu přidávat nebudeme. Pro možnost přidělení DUO nádoby k Vašemu domu mne kontaktujte s uvedením Vaší adresy na e-mail: pavlikova@teplice.cz nebo telefonicky: 417 510 917.