Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 29.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na pozemku patřícímu městu, se hromadí nepořádek (dřevěná bedna...atd.).
Lokalita závady: ulice Jateční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali společnosti Marius Pedersen a.s. k úklidu. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice