Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poničená silnice
Datum nahlášení: 29.04.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den. Díra v silnici u kruháče. Celkově je ten kruháč příšerný.
Lokalita závady: Nedbalova 778/47, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Díra bude vyspravena, v průběhu tohoto roku bude provedena rekonstrukce druhého úseku ul. J.Koziny od ul. Nedbalova po Přítkovskou.