Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad po řezání stromů
Datum nahlášení: 29.04.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Neodvezen odpad po řezání stromů
Lokalita závady: Šmeralova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena a odpad odvezen.