Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 29.04.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa ul. Průřezná, na domě č. 76. Číslo lampy 1404
Lokalita závady: Průřezná 76, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.